KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7639127
nr 763 9127
Akvarell
Marin, "Donatus från Åland", 28 x 38 (ej 1800-tal)
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:21:31
400 kr
500 kr